Wszystko o okularach Carrera

Carrera to marka, której powstanie datuje się na lata sześćdziesiąte minionego wieku. Wszystkie produkty, z których jest znana, zainspirowane są wyścigami samochodowymi Carrera Panamericana. Pierwszym modelem okularów, który równocześnie zapoczątkował powstanie tej marki, były okulary dla sportowców.

Okulary Carrera – jaka była ich historia?

Wraz z rozwojem firmy projektanci chcieli stworzyć takie okulary, których oprawki byłyby połączeniem efektownego, wyjątkowego wyglądu ze stylem vintage. Od lat siedemdziesiątych okulary takie zostały produkowane masowo. Obecnie okulary Carrera mają bardzo nowoczesny wygląd. Przede wszystkim jednak są bardzo praktyczne, funkcjonalne, wykonane z dbałością o każdy detal. Maja także atrakcyjny wygląd, który powoduje, że osoby je noszące wyróżniają się z tłumu. Przede wszystkim jednak zarówno okulary Carrera jak i oprawki zapewniają sto procent komfortu każdemu użytkownikowi.

Carrera to marka, której powstanie datuje się na lata sześćdziesiąte minionego wieku

Z jakiego materiału zostały wykonane okulary tej marki?

Okulary Carrera zrobione są z materiału specjalnego, który został opatentowany właśnie przez tę firmę. Materiał ten jest bardzo trwały, a przy okazji lekki. Jest to optyl, który sprawdza się w każdych warunkach. Materiał ten jest również hipoalergiczny i bardzo ładnie dopasowuje się do twarzy.

Jakie są rodzaje okularów marki Carrera?

Okulary, które oferuje ta marka, to okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne dla pań i dla panów. łączą w sobie klasę i elegancję wraz ze sportowym stylem, co jest bardzo ważne dla każdej aktywnej osoby. Można tutaj dostać modele, które będą pasować każdej z płci, tzw. unisex.

Okulary Carrera zrobione są z materiału specjalnego, który został opatentowany właśnie przez tę firmę

Najpopularniejszymi okularami tej marki są okulary korekcyjne, które mają grube oprawki. Mogą mieć one różne kształty, okrągłe, prostokątne, owalne. Można wybrać również spośród wielu kolorów, choć najbardziej popularne są obecnie okulary czarne, z podwójnym mostkiem i zausznikami z szylkretu. W okularach tych zmieścić można bez problemu szkła, które korygują każdą wadę wzroku i pasują do szkieł progresywnych.

Oprawki mają różne kształty, od prostokątnych i kwadratowych, po kocie podłużne, w różnych kolorach.

Okulary przeciwsłoneczne tej marki są unikatowe, oryginalne i w ciekawym stylu. Wyróżniają się trwałością, lekkością i oryginalnością.

Można je nosić przy każdej okazji. Posiadają specjalną powłokę, która zapewnia ochronę przed szkodliwymi promieniami UV.

Carrera to marka, której produkty chętnie noszą aktorzy, celebryci i youtuberzy na całym świecie. Przede wszystkim jednak kojarzy się głównie z motocyklistami.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.